Sportief, behulpzaam, gastvrij

Hier zijn ze: voorlopige teamindelingen van de jeugd (en meer)

De voorlopige teamindelingen, het nieuwe trainingsschema bij de jeugd en - voor zover bekend - de gevens van leiders, trainers en coördinatoren bij de jeugdafdeling zijn bekend. Zie hieronder het bericht van de jeugdcommissie.
 
Het is voor het eerst dat we in alle jongere leeftijdsgroepen volgens het nieuwe model teams inschrijven: JO19 (twee teams), JO17 (3), JO15 (3), JO13 (2), JO12 (2), JO11 (3), JO10 (2), JO9 (4) en JO8 (2). In totaal 23 teams op dit moment.
 
 
Beste jeugdspelers, ouders en begeleiders,
 
Hierbij de voorlopige teamindelingen, het trainingsschema 2018-2019 en de gegevens van de trainers, leiders en coördinatoren. U zult zien dat er nog plekken op te vullen zijn, het jeugdbestuur is hard bezig om dit voor elkaar te krijgen.
 
Er zijn trainers die in juni willen gaan beginnen met de nieuwe groep. In de maanden juni en augustus zullen zij bekijken wie in welk team de competitie zal gaan starten. Dit doen zij samen met het technisch kader van de jeugd. De trainer of leider zal komende week de nieuwe groepen inlichten op welke dagen en tijden de trainingen in juni en augustus afgewerkt zullen worden. Mochten er nog vragen zijn dan kunt u de betreffende coördinator een mail sturen.
Met vriendelijke groet,
Joey Feitz
Jeugdvoorzitter DUNO
 
 
COÖRDINATOREN
 
O19/O17/O15/013 technisch leeftijdscoördinator Ton Jenner, 06 4220 4928, tonjenner1@gmail.com
O19 leeftijdsmanager: volgt
O17 leeftijdsmanager: volgt
O15 leeftijdsmanager: Dennis Barbier, 06 2717 8840, barbsche@kabelfoon.nl
O13 leeftijdsmanager: Dennis Barbier, 06 2717 8840, barbsche@kabelfoon.nl
 
O12, O11, O9, O8 technisch leeftijdscoördinator Harry Barbier, 06 8152, 5969, harrybarbier@gmail.com
O12 leeftijdsmanager: volgt
O11 leeftijdsmanager: volgt
O10 leeftijdsmanager: volgt
O9 leeftijdsmanager: volgt
O8 leeftijdsmanager: volgt
 
 
TRAINERSGROEP CIRCUITTRAININGEN
 
Kristel Oolbekkink
Joël van Oeveren
Patrick Riemen
Wouter Vrolijk
Wesley Mackaay (stagiaire)
 
VELDINDELINGEN TRAININGSSCHEMA
 
Klik hier voor een actueel overzicht.
 
ALLE NAMEN EN NUMMERS TRAINER
Staan onderaan dit document
 
 
TEAMINDELINGEN 2018/2019 

O19-1 & O19-2

1 JASON KAPPERS
2 MICHEAL DERKSEN
3 ANASS AYTOUNA
4 1X AANVULLING
5 BRADLEY GROOTVELD
6 YOURI PAKKOO
7 CALVIN MULDER
8 JESSY DE NOCKER
9 DANNY WIGLEVEN
10 1X AANVULLING
11 DWIGHT DE KLERK
12 1X AANVULLING
13 OLAV RUIJL
14 MARTEN HOF
15 MIKE RIJNTJES (K)
16 GIJS DE GRAAF
17 THOMAS HULSHOF
18 JOAQUIN VAN LOON
19 DAMIAN DE VREUGD
20 JIMMY VAN TRIERUM
21 DANI KRENS (K)
22 REMZI MAKSUTI
23 THIERRY WIEGMAN
24 TIM VAN DER WETERINGH
25 TONY VAN DER BURG
26 MAARTEN DE JONG
27 FLOOR JOZIASSE
28 JEREMY APPIAH
29 ANDY VAN DER SLOOT
30 ELIYAN KEHAYOV
31 1X AANVULLING
32 CASPER TOORIANS
33 JADLEY VERSCHELDEN

019-1 HOOFDTRAINER VOLGT 
019-1 ASSTRAINER VOLGT
019-1 LEIDER VOLGT

019-2 TRAINER ERIK HULSHOF
019-2 LEIDER ERIK HULSHOF
 
O17-1, O17-2 & O17-3

1 MOHAMMED BOUIAGLAFEN
2 MARCIANO GHURAHOO
3 ROHAN RAMDHAN
4 ISSAM AABOUDI
5 YORDI VAN LUIJKEN
6 DANIEL TONNARD
7 SEM DEMMINK
8 ROSCO KROMOIDJOJO
9 1X AANVULLING
10 GIOVANNI V. WESTREENEN
11 GINO VAN TOOR
12 LARS VEERMAN
13 GINO FRANTZEN
14 JUSTIN WILLEMS
15 WESLEY VAN DER WEL(K)
16 LARS BOOT
17 DAVID HOF
18 LUKE TROS
19 RAMON DIRKSEN
20 INGMAR SCHILTE
21 SHOUNAK MALEKAR
22 AYOUB LACHNAB
23 REMCO PRINS
24 ANGELO WAZIRALI
25 TIMO CHARITE
26 MAURICIO MONTALVAN
27 KAI WIJST
28 SADI AKBULUT
29 WIM STORM
30 KOEN ZANDBERGEN
31 1X AANVULLING
32 ROMANO COENRAAD(K)
33 MARK VAN PIETERSON
34 FLORIS BERENDSEN
35 JONATHAN HOFT
36 RYAN V. STARRENBURG
37 MELVIN HUPPERTZ
38 DAAN PACQUE
39 MICK STEENWIJK
40 JAY VAN DER KROFT
41 AANVULLING
42 ARON DORIAN WOJCIK
43 AANVULLING KEEPER
44 AANVULLING
45 AANVULLING
46 AANVULLING
47 AANVULLING
48 AANVULLING

017-1 HOOFDTRAINER MONCEF HANNACHI
017-1 ASSTRAINER VOLGT
017-1 LEIDER VOLGT

017-2 TRAINER FERRY DE KLERK
017-2 ASS TRAINER JAYMIE DE LIER
017-2 ASS TRAINER NICK MOLENAAR
017-2 LEIDER MARLIES DE KLERK-VOS

017-3 TRAINER VOLGT 
017-3 LEIDER VOLGT
 
O15-1, O15-2 & O15-3 

1 NICK TROS
2 BORIS GROL
3 LEVI HAMME
4 SIWAN KELES
5 THOMAS KENBEEK
6 RIVANO MARTHA
7 VALENTINO MUZO
8 KAVISH SOMAN
9 JORGINHO V.DER HEYDEN
10 ROBIN KNOESTER
11 AMAN MAHES
12 TIM FEITZ
13 SEM HUISMAN
14 BRUNO VAN LEEST
15 ZULEYHA DALGIC
16 QUINT VAN BAVEL
17 MICHELLE BENOIST
18 TONY BLOKHUIS
19 1X AANVULLING
20 TIMO DAVID
21 EDWIN HARTEVELD
22 IRIS MOLL
23 ISAIAH POTERSON
24 TIJS WESTENBERG(K)
25 DOMINICK SWAVING
26 REHAN ABADER
27 NATHAN BIEVER
28 DEAN NUNES
29 CAMIEL VAN SPANNING
30 RAYANE BAAN
31 RUBEN DEN HEIJER
32 MERT DILMEN
33 NINI JANKKISINGH
34 CARLOS KHATTAB
35 QUINTEN KUIPERS
36 DAAN MOLLEMAN(k)
37 1X AANVULLING
38 VERGILLIO TANGEL
39 MVWAN ALSAMAWI
40 DANIEL DE BOER
41 DIEGO DA COSTA GOMEZ
42 1X AANVULLING
43 JAYMIE HURKMANS
44 JULIAN LEIJEN
45 AYMAN METALSI
46 NICK NEERVOORT
47 JASON VAN OOSTRUM
48 QUENTIN RUIVENKAMP
49 TOM SALOME
50 JONATHAN VANDERBOS
51 JASON ALBERTI
52 IGOR ADAM BACZYNSKI 

015-1 HOOFDTRAINER NATHAN HAMME
015-1 ASS TRAINER VOLGT
015-1 LEIDER VOLGT

015-2 TRAINER KENRICK POTERSON
015-2 ASS TRAINER VOLGT 
015-2 LEIDER OSCAR DE LEEST

015-3 TRAINER PAULA ALBERTI
015-3 ASS TRAINER VOLGT
015-3 LEIDER VOLGT
 
O13-1 & O13-2 

1 ILJA HUIJSMANS
2 JONATHAN KAMINSKI
3 EJIN SLIMAN
4 INDRA VAN DER VANGE
5 SVEN RIEMEN
6 ROBIN SIP
7 JASPER HAASNOOT
8 JOEY HEENEMAN(K)
9 RUBEN ISABELLA
10 XANDER RAPPANGE
11 BOY WALBEEK
12 CAINE ZEEMEIJER
13 ADIL DOGAN
14 GEORGY V.DER DUSSEN(K)
15 RACHEL HARTEVELD
16 1X AANVULLING
17 DAMIAN KOELEN
18 CIYAN KUIPERS
19 NICKY OTTE
20 LUUK VROLIJK
21 VIKTOR VAN DER BILT
22 RAYAN BOUTKABOUTE
23 KUBILAY DALGIC
24 JAYDEN EVERSDIJK
25 YLAN GORDIJN (K)
26 ALMIR MAKSUTI
27 DINAND KORTEKAAS
28 AANVULLING
29 AANVULLING
30 AANVULLING
31 AANVULLING

013-1 HOOFTRAINER JEFFREY VAN OEVEREN
013-1 ASS TRAINER HANS HAASNOOT
013-1 LEIDER MARCEL HEENEMAN

013-2 TRAINER RUDY VAN LOON
013-2 ASS TRAINER VOLGT 
013-2 LEIDER VOLGT
 
O12-1 & O12-2 

1 1X AANVULLING
2 SEMM VAN ARNHEM (K)
3 VINCE ASSIES
4 SANTINO EDING
5 KEVIN GROOS (K)
6 CHESLEY VERSCHELDEN
7 YANICK ZANONI
8 ADAM BATTOUI
9 JAIJDEN VAN BEEK
10 LEN KLAASSEN
11 KYAN MEYERS
12 YELTE SCHOOTS
13 RUBEN STOK
14 DYLAN VEERMAN
15 JAYDEN VAN DEN BERH
16 DILANO BEKKING
17 KEVIN DE BRUIN
18 TONY GOEMANS
19 ABEL GROENEWEG
20 THOMAS HEEMSKERK
21 LUKIE KEUNING
22 DEMI FEITZ
23 BARAN KARADAG


012 TRAINER JOHAN GROOS
012 TRAINER MICHEAL HEEMSKERK
012 TRAINER MICHEL KEUNING
 
O11-1, O11-2 & O11-3 

1 NIELA LAURENS
2 TROY MARTIJN
3 KARELTJE VAN EEK
4 MOHAMED OULAD SAID
5 JORDAN ADAM(K)
6 1X AANVULLING
7 DANI SPRUIJT
8 MAJD ALSAMAWI
9 ABDULLAH MAWLOUD
10 RUDRA MANGAL
11 1X AANVULLING
12 KEANO VOETEN
13 TONI LOUWERENS
14 JOEY ARKENBOUT
15 SEM VERHEUL
16 JAIMY DE HOOGH
17 JORG SALOME
18 LEON DZIEMIANKO
19 GIANNI EDING
20 MARIJN KNOESTER(K)
21 BADR ABDALLI
22 NOAH MULDER
23 1X AANVULLING
24 1X AANVULLING 1 KEEPER
25 1X AANVULLING
26 1X AANVULLING
27 1X AANVULLING
28 1X AANVULLING
28 1X AANVULLING
29 1X AANVULLING
30 1X AANVULLING

011-1 TRAINER/LEIDER KRISTEL OOLBEKKINK
011-2 TRAINER/LEIDER JOEL VAN OEVEREN
011-3 TRAINER VOLGT
 
O10-1 & O10-2 

1 LUCA LOOIJE
2 TRISTAN VAN DER MEER
3 XANDER VAN ROOSMALEN
4 NURI BEN MOUSSA
5 BRAM DE NIET
6 DANI DROPPERT
7 JEROE DIMELLO
8 BO TOUW
9 JAMES DANDRIDGE
10 BAETO OKHUIJSEN(K)
11 MAX VAN KAMPEN
12 JASON VAN ZIJL
13 NILAI WIT
14 TRISTAN BRUSSEE
15 TOM BOELHOUWER
16 LOUIS POPMA
17 LUCA DE RIJK
18 LUCAS PENNINGS
19 ADAM BALHADJ

010-1 TRAINER/LEIDER PAUL DROPPERT
010-2 TRAINER/LEIDER RONALD BOELHOUWER
 
O9-1 & O9-2 

1 DAAN HES
2 SEBAS LOOIJE
3 JUSTIN RIEMEN(K)
4 WILLEM DE BOER(K)
5 DANIEL BANASIAK
5 MARIJN PIJE
7 SEP BISSCHOPS
8 LUCAS KROONENBERG
9 LUUK VAN DE GEER
10 MIKA VROLIJK
11 KYANO ALBERTI
12 JOSHUA GADDUN
13 DANNY MEESTER 
14 AANVULLING
15 AANVULLING
16 AANVULLING

09-1 TRAINER/LEIDER PATRICK VAN RIEMEN
09-1 TRAINER/LEIDER WOUTER VROLIJK
09-2 LEIDER VOLGT
 
09-03 & O9-4 

1 ASSIA ACHAHBAR
2 CELENA VAN DER LINDE
3 JAYDA MIJNALS
4 JAKOB HOFFMANN
5 ROAN OVERDIJKINK
6 JULES VAN ROOIJ
7 THIJS GROEN
8 LUUK VERHAGEN
9 CHARAFEDINNE ASSOUDI
10 JAY LALBIHARIE
11 DESLEY WAANDERS
12 ESAM HAANSTRA
13 ISSAM MOERMAN
14 NILS BAKKENIS
15 DAEWON HEIJNEN
16 MAKS KRUIT
17 ROAN BUITENHEK
18 MIRTHE DE WIT
19 LIEKE VAN LUIJKEN

09-3 LEIDER VOLGT
09-4 TRAINER/LEIDER VOLGT

08-01 & O8-02 

1 TAYLAN YILIK
2 CHE RAMBARAN
3 AMIR ABUSHAAM
4 DAVEY WALTHER
5 JAIVY HEILIGERS
6 JAN KIND
7 KEONI COENRAAD
8 EAGAN IVASKO
9 QUINTEN HAHN
10 SIEM DE KORT
11 MICK SPRUIJT
12 OLTI HELSHANI
13 RUBEN VAN GROL
14 DYLIAN ALIDJAN
15 SAIFEDINNE ASSOUDI
16 1X AANVULLING

08-1 TRAINER/LEIDER EVERT STEINVOORT JR
08-2 LEIDER JOHN KIND
 
 
TRAINERS LEIDERS 2018-2019, INFORMATIE

O19 tot en met O13 Technisch leeftijd coördinator Ton Jenner 06-42204928 Tonjenner1@gmail.com
O19 Leeftijd manager Vacant
O19-1 Hoofdtrainer Vacant
O19-1 Ass. Trainer Vacant
O19-2 Hoofdtrainer Erik Hulshof 06-21214507 ehu@casema.nl
O19-2 Ass.trainer Vacant
O19-2 Leider Vacant
O17 Technisch leeftijd coördinator Ton Jenner 06-42204928 Tonjenner1@gmail.com
O17 Leeftijd manager vacant
O17-1 Hoofdtrainer Moncef Hannachi 06-87589842 moncefhannachi@hotmail.com
O17-1 Ass. Trainer Vacant
O17-1 Leider Vacant
O17-2 trainer Ferry de Klerk 06-57622278 interstate99@msn.com
O17-2 Ass. Trainer Jamie Lier 06-20434450 jamielier_070@hotmail.com
O17-2 Ass.trainer Nick molenaar 06-46545571 nickmolenaar@live.nl
O17-2 Ass. Trainer Marlies de klerk-vos 06-15570108 marlies35@live.nl
O17-3 trainer Vacant
O17-3 Leider Vacant
O15 Technisch leeftijd coördinator Ton Jenner 06-42204928 Tonjenner1@gmail.com
O15 Leeftijd manager Dennis Barbier 06-27178840 barbsche@kabelfoon.nl
O15-1 Hoofdtrainer Nathan Hamme 070 368 4391 06-23976172 nathan_hamme@hotmail.com
O15-1 Assistent Vacant
O15-1 Leider vacant
O15-2 Hoofdtrainer Kenrick Peterson 06-21505985 kenrickduno@yahoo.com
O15-2 Ass. Trainer Vacant
O15-2 Leider Oscar van leest 06-51844190 odeleest@gmail.com
O15-3 Hoofdtrainer Paula Alberti 06-24202192 pauladuno@hotmail.com
O15-3 Ass. Trainer vacant
O15-3 Leider Vacant
O13 Technisch leeftijd coördinator Ton Jenner 06-42204928 Tonjenner1@gmail.com
O13 Leeftijd manager Dennis Barbier 06-27178840 barbsche@kabelfoon.nl
O13-1 Hoofdtrainer Jeffrey van Oeveren 06-28746643 joeveren@ziggo.nl
O13-1 Ass. Trainer Hans Haasnoot 06-81590402 hanshaasnoot@casema.nl
O13-1 Ass. Trainer Patrice Zeemeijer 06-81556391 pczeem@gmail.com
O13-1 Leider Marcel Heeneman 06-42411781 pattyheeneman@msn.com
O13-2 Hoofdtrainer Rudy van der loon 06-46667435 rudy_van_loon@hotmail.com
O13-2 Ass. Trainer Marten Hof (stagiair)
O13-2 Ass. Trainer Andy van der Sloot (stagiair)
O12/O11/O9/O8 Techn. leeftijd coördinator Harry Barbier 06-81525969 harrybarbier@gmail.com
O12 Technisch leeftijd coördinator Harry Barbier 06-81525969 harrybarbier@gmail.com
O12/O11 Leeftijd manager Vacant
O10/O9/O8 Leeftijd manager Vacant

Trainersgroep circuittraining O11/O10/O9/O8 Kristel Oolbekkink 06-57207661 kristeloolbekkink@hotmail.com
Joel van Oeveren 06-81668734 jvanoeveren@hotmail.nl
Patrick Riemen 06-10154207 brully-riem@hotmail.com
Wouter Vrolijk 06-41246063 woutervrolijk@yahoo.com
Wesley Mackaay (stagiair) 06-57585845 patjeado@hotmail.com
Stagiair 3X

O11-1 Leider/ coach Kristel Oolbekkink 06-57207661 kristeloolbekkink@hotmail.com
O11-2 Leider/coach Joel van Oeveren 06-81668734 jvanoeveren@hotmail.nl
O11-3 Leider/coach Vacant
O10-1 Leider/coach Paul Droppert 06-24899413 Droppertpaul@gmail.com
O10-2 Leider/coach Ronald Boelhouwer 06-24899413 ronaldboelhouwer@hotmail.com
O9-1 Leider/coach Patrick Riemen 06-10154207 brully-riem@hotmail.com
O9-1 Leider/coach Wouter Vrolijk 06-41246063 woutervrolijk@yahoo.com
O9-2 Leider/coach Vacant
O9-3 Leider/coach Vacant
O9-4 Leider/coach Paul de Wit 06-24801716 paulwit@hotmail.com
O8-1 Leider/coach Jeffrey Coenraad 06-21824645 jcoenraad@hotmail.com
O8-1 Leider/coach Evert Steinvoort jr 06-49888109 evert_kezman@hotmail.com
O8-2 Leider/coach John Kind 06-38755319 cruyffie14@hotmail.com
Mini F Nick Sekreve 06-26933815 nicksekreve@hotmail.com
Mini F Evert Steinvoort jr 06-49888109 evert_kezman@hotmail.com
 
Keepers 019/017 Ben Wuhl 06-18882723 benwuhl@gmail.com
Keepers Assistant 09/015 Vincent Kuipers 06-51200407 vincentkuipers@ziggo.nl
Keepers Assistant 09/015 Tijs Vetjes 06-82899924
 
Toernooien Sjaak Hof 06-52033515 dewildehof@casema.nl
Gastvrouwen Ellen Korbee
 
Adm. Zaken Jolanda Coenraad 06-15968854 jcoenraadsyed@gmail.com
Algemene zaken Jeffrey Coenraad 06-21824645 jcoenraad@hotmail.com
Jeugdvoorzitter Joey Feitz 06-44806778 joeyduno@gmail.com
Wedstrijdsecretaris Nico Demmers 06-18393327 demmers8@ziggo.nl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen

Advertentie

Advertentie

Sponsors

Asta Casino
Solliciteren.nl
VoetCentraal
Malaika Kids
R.A. von Oven & Zonen
ING
Tios
Free-Kick

Advertentie

Advertentie